Doğasal Koçluk Seansı

Çoklu zeka kavramını bulan isim Gardner sayesinde doğa zekası tanımını ve canlı ve cansız varlıkları ayırt edebilme deki kapasitesini anladık. Bu alanda gelişmiş bir beyin; doğa da çözümü arayışına, sezgisini kuvvetlendirmeye daha yakındır.  Doğa da yürüyüş ve tırmanış gibi sporlarla daha ilgilidir. İlgisini sürdüren kişinin yön bulma becerisini geliştirir.

Olmak tabir ettiğimiz seviyeye gelmek için; kendi doğamızın yapı taşı sezgilerimizle ve dünyanın doğası ile uyum halinde olmaya ihtiyaç vardır. Doğadan koparılan kişilerde kimi zaman kararsızlık seviyesinin yükseldiğini ve yaşama sevincinin düştüğü gözlemlenir. Apartmanlar da yaşayan, plazalar da çalışan her birimiz gibi. Bu da kişinin bolluk, bereketinin azalmasına ve şansızlıkla bağdaştırdığı deneyimlerin çoğalmasına neden olur.

Doğasal Koçluk; bireysel yapılan bir çalışmadır. Danışan, bolluk, bereket, iş, para, kendini sevme, değer, ilişkiler de iletişim gibi konularla ilgili sorusuyla gelir. İşleyişte doğa ile bağlantılı soru cevap ve özel bir uygulama verilir. Çalışmada sizi bloke eden çekirdek inanç ve ego kodu bulunur. Sorun tespiti ile çözüm ayrılmayan iki keyifli dost gibidir.

Doğasal koçluk ile uzun zamandır adım atmaya çekindiğiniz kapıyı aralıyoruz. Keyifle, basitçe…

  • Birebir çalışma her iki tarafa uygun olan gün ve saat için belirlenir.
  • Türkçe içerikli 300 TL olup, ortalama 1 saat sürmektedir.
  • Kadıköy merkez ofisimiz de ya da görüntülü online olarak alabilirsiniz.
  • 1 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli fiyatlandırmamıza KDV dahil değildir.

Bu çalışma sonrasında koçluk paketi almak isteyenler yüzde 10 indirim kazanabilecektir.