İş Görüşmesi Simülasyonu

İş görüşmelerinde kendinizi yazılı ya da sözlü ifade ederken karşı tarafa hangi konularda katkı sağlayabileceğinizi ya da neler talep etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Sokrates’in Nosce Te İpsum (Kendini Bil) öğretisinden yola çıkarak güçlü sorularla, sizde var olan potansiyeli; diyaloglarla ortaya çıkarıyoruz. Kendinizi iş görüşmeniz de net, sıralı ve bütünsel ifade etmeniz için, en uygun iletişim modelini oluşturuyoruz. Bu hizmet kapsamında;

  1. Katılım öncesi özgeçmişinizi rica ediyoruz. Simülasyon aşamasında özgeçmiş hakkında görsel ve içerik ile ilgili size uzman seviye de yönlendirme yapıyoruz.
  2. Karşılıklı bir iş görüşmesi uygulaması yapıyoruz. Başvurduğunuz pozisyonlara yönelik sorgulanabilecek dört yetkinliği çıkarıp, uygulama da çapraz sorgulama yapıyoruz.
  3. İş görüşmesi simülasyonu sonucunda; sözlü ve sözsüz iletişim araçları kullanma beceriniz, belirlenen dört yetkinliğiniz ile ilgili çıkarımlarımızı aktarıyoruz. Buna bağlı kendinizi hazırlamanız gereken noktalar üzerine yapabileceğiniz uygulama ve egzersizleri paylaşarak oturumu kapatıyoruz.

İş Görüşmesi Simülasyon hizmetini görüntülü online olarak alabilirsiniz.