“Bereket Atölyesi” hayatımın en güzel dönüşüm noktalarından biri oldu. Ait olduğum ve aslında yaşamın öğrettikleri arasında gidip gelirken, özüme dönüşümü ve kendimi keşfetmemi sağlayan bu süreçte, Deniz Feyzan’a ne kadar teşekkür etsem az. Samimi, açık ve asla paylaşmaktan çekinmediği öğretileri, ışığım oldu. Bu başlangıç ile artık hayatın her alanında bereketi ve özgürlüğü, sınırsız yaratım gücümün farkındayım.. Birbirinden pozitif karakterlerin bir araya geldiği bu atölyede, çok eğlendiğimi de söylemeden edemeyeceğim J Birlikte çok daha güçlüyüz ve dönüşüm işte tam olarak da şimdi başladı J

Didem T. 

 

Aklımda onlarca fikirle savrulup doğru olanı bir türlü bulamadığım bir anda Deniz Feyzan Bereket çalışmalarıyla tanıştım. Şükürler olsun ki niyetimi koyup yolumu çizdim. Aslında kendimin bereketin ta kendisi olduğumu unutalı epey zaman olmuş farkındalık kazandım. Biz 12 Bereketgil sevgili Deniz Feyzan ışığında başladığımız bu yolda kah egomuza kah ertelenmiş hayallerimize dokunup sahip çıkarak güçlenerek, bereketlenerek, niyetimizden şaşmadan hedeflerimize yürüyoruz. Küçük adımlarımız büyüyor varlığa , berekete dönüşüyor şükrederek hak ettiklerimize koşuyoruz.

Fatma D.

 

Deniz Feyzan’ın Bereket Atölyesi sayesinde kendi değişim serüvenimi başlatmış oldum. Öğrendiğim egzersizler ve öğretiler, kendimi keşfetme yolculuğumda bana ihtiyacım olan enerjiyi ve tutkuyu verdi. Egomla ilgili bambaşka bir perspektif kazandım ve artık hayata daha farklı, daha güzel bir açıdan bakıyorum. Teşekkürler Deniz Feyzan.

İsmail Ş.

 

Hayatın akışında sürüklenirken kendimi unuttuğumun farkında olmamı sağladığın, bereketi, mutluluğu, sağlığı hayatıma çekmemi sağladığın için sonsuz teşekkürler. Yelkenlinde bana da yer açtın ve dümeni alıp yeni yerler keşfetmem için bana güç ve cesaret verdin. Bana kendimi hatırlattın, kendi gücümü ve neler yapabileceğimi. Hayatınız çok değişecek ama siz istediğiniz müddetçe ve istediğiniz kadar…

Demet E.

 

 

Hayatta hiçbir şey tesadüf değildir derler. Hayatıma girdiğin bana beni bulmam da rehberlik ettiğin için sonsuz teşekkürler. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın. Hayatımda olduğun için şükürler olsun…

Esra A.

 

İş yaşamı, ev yaşamı ve kendime ait özel konular arasında sıkışıp kalmıştım. Her gün sabah kalk, rutin işleri yap ve hayattan yaşamaktan bir haberin olmadan yaşa dur. Kendime ait bir şey yapmadığımı fark ettim. Duygularım karışıktı ne istediğimi bilmiyor  fakat olmasını istediğim niyetlerimi biliyordum. Çalışmayı duyduğumda gitmeyi çok istedim. Veee şimdi şükürler olsun ki bu çalışmanın içersindeyim. Kendimi tanımaya başladım. Duygularımı ve yapmak istediklerimi biliyorum . Nasıl yapacağımı öğrenmeye başladığım için de çok mutluyum.  Bereketgiller ile birlikte olup aile gibi hissetmek, onlardan güç almak ayrı pozitif enerji veriyor. Birbirimize verdiğimiz destek çok önemli, küçücük bir gülümseme bile inanılmaz huzur kaynağı olabiliyor. Arkadaşlarımın her biri sanki özenle seçilip gelmişler. J Birbirimizi tamamlıyoruz. Önümüzde öğreneceğimiz çok şey olduğunu biliyorum. Öğrendikçe uyguladıkça konuştukça kendimi çok sevmeye ve tanımaya başladım. Şükürler Olsun…

Neslihan Ç.

 

Hepimizin hayatından insanlar geçiyor. Bildiğimiz bulduğumuz bazen de kaybolduğumuz yollardan yürüyoruz. Acıtan, güldüren, başımızı döndüren anlardan geçiyoruz. Ben burada hayatımda hiç tanımadığım renkte insanlarla yepyeni yollar keşfediyorum. Yeni kapılar açıp yeni sesler duyup, yeni sözcükler öğreniyorum. İçimdeki  cesur, güçlü kadını; küçük ve haylaz kız çocuğuyla barıştırıyorum. Aynı anda hem çocuk olup hem de keyifle büyüyorum. Uzun zaman sonra ilk kez kendi hayatımın en büyük ve en değerli parçası olduğunu hissediyorum. Yepyeni bir kalemim ve renk renk kâğıtlarım var.  Hayatımın en güzel zamanlarını yaşayıp en keyifli hikâyemi yazıyorum.

Merve B.

 

Beni bilen bilir ben pek ilgilenmem böyle şeylerle hatta güler geçerim (geçerdim) Biraz destek biraz iteklemeyle gittim. Ne mi oldu? Gözlerim açıldı, elimdekilerin aslında ne kadar değerli olduğunu, şükretmeyi taktir etmeyi öğrendim. Aslında ne kadar da boş şeylere kafa yorduğumu anladım. Uzun lafın kısası bakıyordum artık görüyorum… Sonsuz teşekkürler Deniz Hocam. “İyi ki” lerimde yerin ölümsüzdür.

Songül Ç.

Kişisel gelişim konusunda hep ön yargım olmuştur, ta ki bu eğitime katılana kadar. Bu eğitim de öğrendiklerimin hepsi o kadar kıymetli ki. Ama en önemlisi içimde sakladığım çocuk aslında benim anahtarımmış ve o anahtarla iletişime geçtiğimde gördüm ki mucizelerin kapısı açılıyormuş. Artık biliyorum, o çocuğun anlaşılmaya ve sevilmeye ihtiyacı var. Bana anahtarımı bulmamda yardım ettiği ve iç yolculuğumda ışık olduğu için Deniz Feyzan’a sonsuz teşekkürler. Şimdi su gibi olma zamanıdır.

Şeyda Ö.

 

Kalp DENİZ, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur.” Demiş Mevlana güzel de demiş. Kalpte olanı dile, dilde olanı hayata sokmanın denklemini çözmüş. Çözdüğü denklemin bilinmeyenlerini insanlarla paylaşmaya can atan, işini aşk ile yapan ve paylaşmaktan mutlu olan, hayatta yok olanları değil de var olanları göstermeye çalışan, “Şükrü” bol, adı gibi gönlü geniş, huzur dolu insan iyi ki yollarımız kesişti ve  iyi ki Deniz’i tanıdım. Deniz’in dünyasına girmek büyük bir şans…”

Arzu Zehra

 

Sevgili Deniz Feyzan, Bolluk bereket atölyesine katıldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Seni tanımak güzeldi. Ve atölye arkadaşlarımı da. Çok Güzel ve verimli bir çalışma oldu. Teşekkür ederim. Ve hayatında değişime ihtiyaç duyan herkesin katılmasını canı gönülden rica ederim.

Rukiye T.

 

Çok hızlı akan dış dünyaya tam bir teslimiyetle uyumlanmış haldeyiz çoğumuz… Bereket Atölye’sine yolum düştüğünde, güçlü bir görev bilinciyle, sürekli koşturma halinde sadece “yaptığım” günlerdi. Bir şeyleri tamamlamış, halletmiş olmanın tatminiyle, günün sonunda kendimle baş başa kaldığımda ise derinlerde bir yerde “yeter” diye bas bas bağıran iç sesime kulaklarımı tıkıyor ancak yarattığı yoğun isyan duygusunu iliklerime kadar hissediyordum. Yanlış bir döngüye hapsolduğumu biliyor ancak çıkış yolunu bulamıyordum…Bereket Atölyesi, Sevgili Deniz’in rehberliğinde kendi içime yolculuk ettiğim, özüme dokunduğum, onu dinlediğim, ona yer açarak şifalandığımı hissettiğim, çok keyifli bir çıkış yolu oldu benim için. İçindeki o cılız sesi en gür haliyle duymak, dinlemek isteyenlere, onca koşturmaya gerek kalmadan da yanı başımızdaki hakkedilmiş bereketi uzanıp almak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

Eylem A.

 

Bereket atölyesi bana şükretmeyi hatırlattı. Ama öyle arada bir değil sürekli şükür et ki nefes alsın ruhun demeyi öğrendim. Sevginin korku yanında ne yüce bir şey olduğunu 80 frekanslı bir hissiyatın benim ruhumu esir alamayacağını bunu severek alt edeceğimi öğrendim. Sayende çok şahane bir ekibin içerisinde yer aldım o güzel insanları tanıma fırsatı buldum. Kendime cuk oturan bir güç birliği ekibime kavuştum. Ve hayatta hiç bir rastlantı tesadüf değildiri gerçekten yaşayarak da bir kez daha tecrübe ettim. Ve en önemlisi seninle tanıştım Denizcim. Çok teşekkür ederim seni tanıma fırsatı verdiğin için.

Seda E.

 

Sonunda iç huzurumla tanışıp, yoluma hayatın içerisinde hep var olan binlerce teşekkür edecek güzelliğin farkındalığını katıp, bir çok muhteşem insanla el ele verip, hayatımı ustaca yaşamayı öğrenmek için bulunduğum huzur dolu, mis kokulu atölyedir. Renkleri daha güzel görmek için mutlaka sizin de bulunmanız gereken yerdir.

Gözde M.

 

Hayatımın en engebeli olduğunu düşündüğüm bir döneminde bir dostumun emrivakisiyle yolumun kesiştiği Bereket Atölyesi.. Farkındalığımın arttığı ve bu dönemi  sevgi, huzur ve sabırlamamda bana yoldaşlık eden bebek adımlarında bana destek olan başta Deniz’e ve diğer 11 yoldaşıma teşekkür ederim. Başka atölyelerde yollarımızın sevgi ile buluşması dileğiyle. Sevgilerimle;

Özge O.

 

Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler: Pek çok şeyi fark etmemi sağladığın, gülümseyişlerimi ve teşekkürlerimi çoğaltığın, birlikte çıktığımız yolculuğu güzelleştirdiğin ve öğrettiğin her şey için.. Çok teşekkürler… Sevgilerimle;

İlknur B.

 

Bereket atölyesine gelin hayatınıza başka bir pencereden bakın, kendi denizinizin derinliklerine dalın.

Mustafa D.

 

Birden fazla çıkışlı bir dönemeçte “rota yeniden oluşturuldu” cümlesi ile karşılaşmak istemiyorsanız daha doğrusu rotanızı siz seçmek istiyorsanız böylesi bereket atölyesi tam size göre.

Ebru Y.

 

Şükrediyorum ki İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun. Şükrediyorum ki bereket yağıyor.

Pelin Ö.

 

Bereketgiller ailesine katılmak yaşamımda yaptığım en doğru birkaç şeyden biri. Burada  bulunmak ve bu bilgilere ulaşmanın keyfini çıkarmanızı şiddetle öneririm. Herkes yaşamında bir yenilik yapacak kadar cesur olduğunu burada anlıyor. Teşekkürler bereket atölyesi teşekkürler Deniz Hocam

Murat E.

 

Söz büyüdür, isimler ise daha özel büyülerdir. Hayatınızın rotasında ilerlerken doğuştan hakkınız olan bereketinizle buluşmak için önünüzde bir deniz feneriniz olsun istiyorsanız Deniz Feyzan Bereket Atölyesi tam sizin için. Teşekkürler Deniz

Eda Ö.

 

Bazen an gelir içinizde gizli bir potansiyelin, özel bir farkındalığın kendisini gösterdiği; size kendinizi farklı hissettiren zamanlar olur. İçinizde aşağıdan yukarı doğru bir güç çıkmak için onu anlamanızı bekliyordur doğru an için. Ben 19 Nisan günü katıldığım bereketgiller atölyesinde o anın başlangıcını yaptım. Artık zamanı gelmişti evet ve daha ilk andan itibaren içimde bulunduğum ambiyans ve etrafımdaki enerji bana değişimi haberdar ediyordu. Deniz Feyzan’ın yüksek bilinci ve arkadaşlarımın sahip olduğu sinerjileri ile daha ilk andan ruhuma heyecan tohumları, zihnime farkındalık enerjisi saçılmaya başladı; -keşfet -var et -dönüştür! Çok başarılı bir atölye deneyimi yaşıyorum, frekansları yüksek bilinçleri açık, ruhları çağlayan insanlarla bir aradayım; değişimi istiyor ve buna kucak açıyorum eğer sizde içinizdeki küçük prensle yaşıyor ve onu hala yaşatıyorsanız vakit kaybetmeyin J Dönüşüme hoş geldiniz.

Onur B.

 

Bir iki dakika içinde atölyenin diğer katılımcılarına bakıyorsunuz ve şunu anlıyorsunuz. Burası yabancı bir yer değil, sanki buradakileri daha önceden tanıyorum. Huzur ve pozitif enerjiyi hissetmeye başlıyorsunuz. Bir rahatlama geliyor insana, zorunlu olmadığını kendiniz için geldiğinizi anlıyorsunuz. Sıcak, samimi muhabbetler başlıyor. Kimlikler ve statüler buranın dışında kalıyor. Kimin ne iş yaptığı, nerede okuduğu konuşulmuyor. Balık verilmiyor, balığı tutmak için önce istek sonra kendi seçim gücüyle uygulama alanı veriliyor. Kendi balığını kendin tut, içinde bulunan enerjiyi ortaya çıkar ve o enerji sayesinde cesaretin gerçek seviyesine yükselsin.

İçinde durağan halde bulunan enerjiyi dinamik hale getirip ertelediğin ve yapabilecekken yapmaktan korktuğun senin için olumlu olacak davranışlara ve hareketlere başlangıç yap. Kurmuş olduğun güç birliği sana bu yolda destek olacak. Rutine bağlamış hayatına bir anda dışarıdan bakıp, dışarıdan inceleme fırsatı bulacaksın. Bu inceleme de ekibin sana destek olacak. Etrafındaki deneyimler gözünde büyüttüğün şeylerin basit olduğunu hatırlatacak.

Her toplandığında farkında olmadan bir şey öğrenip kendine katacaksın. Bu noktada sana klavuzluk yapan rehberinin samimiyetini hissedeceksin. Seni müşteri değil, bir dost olarak gördüğünü anladığında (zaten ilk toplantıda anlarsınJ) Rehberine olan güvenin ve saygın tavan yapacaktır.

Hani klişeleşmiş bir söz var ya “Futbol yaşamın ta kendisidir.” Piyasa da çok teknik direktör var ama iyisini bulmak sizi başarıya taşır. Bereketgillerin teknik direktörü işini ve dostlarını seviyor. Bu atölyenin en büyük özelliği müşterisinin hiç olmaması. Dostlarının ve dostluklarının çok olması. Hayat yolunda doğru bir rota çizmek için kılavuzunuzdan destek alın sevgili bereketgiller…

Deniz K.